Mugler Show Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Mugler Show Bayan Parfüm

2013 yazında Thierry Mugler'den yeni bir koku piyasaya lans edildi. Mugler Show adlı sınırlı sayıda özel bir parfüm. Mugler sizi Parisli gecelerde yaşamaya davet ediyor ve onları, bergamot, manolya ve beyaz misk karışımından oluşan taze ve ekşi bir karışım olarak oluşan bu şehvetli çiçek kokusu ile büyülenmeye davet ediyor. 50 ml Eau de Toilette EDT olarak mevcuttur.

Üst Nota
Bergamot

Bergamot

Orta Nota
Manolya

Manolya

Alt Nota
Misk

Misk

Mugler Show Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Mugler Show Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 16 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 73 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 83 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
73%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
83%
16 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
75%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
25%
8 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
50%
Parfüm geceye uygun
GECE
50%
8 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
40%
Orta Nota
40%
Alt Nota
20%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
13%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
50%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
13%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
25%
8 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-60 Yaşlar için uygun
2013 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 86
1025 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Mugler Show Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
8 Adet Oy Kullanılarak
65 Puan Aldı

Mugler Show Bayan Parfüm Yorumları

Buradaki arkadaşlarında tanımladığı gibi gerçekten de hoş karşılanmayan bir çiçek türüne sahip. Ancak yine de ben beğendim. Oldukça çiçekli başlar ve miskle biter. Benim için iyi olan bergamot'u hissedemedim. Fiyatı düşük, bu yüzden çiçeklerin güzel kokularını seviyorsanız pişman olacağınıza inanmayın. Ancak unutulmaz bir koku değil.
Bu parfümün kalitesini anlatacak kadar ve kendim de anlayacak kadar uzun bir süre kullandım. Temiz bergamot ile çok taze yapılan ve gerçekten de çiçekleri sevmeyen bayanlara hitap ediyor. İlk denemede tereddüt ettiyseniz kesinlikle bir kaç defa daha kullanın. Bence ileri zamanda alışıp beğeneceksiniz.
Sanırım bana birazcık Eva Longoria'nın parfümünü hatırlatıyor. Şişe çarpıcı olmasına rağmen kesinlikle sevmedim. Boş bir parfüm.
Kör bir satın alim gerçekleştirdim. Test yoktu maalesef aldığım yerde. . Güzelliğinden emin olamadım. Zaten kullanmaya yeni başladım. Kötü bir tepki ile karşılaşmadım ama övgüde alamadım. Açık konuşmak gerekirse fiyata göre müthiş diye olumlu yazabailirim.
Mugler-Show yumuşak, nazik ve havalı. Cildiniz gibi kokuyor ancak daha iyi. Aslında Muglerin bu modelinin adı Melek olmalıydı. Hayal edileeyecek kadar güzel bir koku inanın.
Bunu söylemekten nefret ediyorum, ama ........ bu, denediğim son Mugler modeli sanırım. Kaba ve çok erkeksi bir model. Başka markaya geçebilirim.
Bence bu Mugler kokusu çok masum kokuyor. imhodan daha uzun ömürlülüğe sahip.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER