Ravent

Ravent

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Vanilya

Vanilya

Odunsu notalar

Odunsu notalar

üst nota oranı
Üst Nota

% 78

orta nota oranı
Orta Nota

% 13

alt nota oranı
Alt Nota

% 9

88

20-55

2017

2584

kalıcılık

% 76

KALICILIK
farkedilirlik

% 67

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 100

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 0

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 0

İLKBAHAR
yaz

% 57

YAZ
sonbahar

% 29

SONBAHAR
kış

% 14

KIŞ
gündüz

% 100

GÜNDÜZ
gece

% 0

GECE
captcha
Bana bu parfüm büyüleyici geliyor. Daha önce hiç karşılaşmadığım ana notalardan iki tanesi ile bunun neye benzeyeceğini hayal bile edemiyorum. Cacharel tarafından Eden gibi orman içeriklerine mi sahip? Şişe harika görünüyor.
Notalar kulağa süper geliyor. Botaniklerin ve yarattıkları gizemli anlaşmaları seviyorum.
Bu parfümü seviyorum, bir süredir aktif olarak almak için kampanya yaptığım tek model. Aura Mugler hediye setim var. Güzelliği nedeniyle sakladığım muhteşem bir hediye kutusunda geliyor. Kokusu, başlangıçta kokladığınızda sizi farklı bir yere götürür. Taze ve aromalı yapraklardan, ormandan ve aynı zamanda bilinmeyen bir şehvetli mekandan geliyor gibi bir kokuya sahip. Daha büyük şişe yeniden doldurulabilir, böylece bu koku yatırımıyla paradan tasarruf edebilirsiniz. Başarılı bir mugler parfümü.
En yeni MUGLER kokusu. Sizin içsel doğanızla yeniden bağlantı kurmaya ve tüm kadınlığınızı ve auranızı serbest bırakmaya davet ediyor. Çiçek tazeliğini kendi duyguıları ile harmanlayarak, iddialı bir kişiliğe sahip canlı notaları üzerinize bırakır. AURA MUGLER Eau de Parfum, evrensel bir sembol gibi - ikonik bir şişede hayat buluyor. Kalp, yaşamın kaynağı ve duyguların alanı. Sprey şişesi, dolum şişeleri ile yeniden doldurulabilir. Oryantal Çiçekli ve Şehvetli bir parfüm.
Mugler'a vuruldum. Aura'yı satın almak çok heyecanlıyım. Tester mükemmel idi.
Çok ilginç bir koku ama sevemedim. Sadece şişeyi seviyorum.
Bunu aldım ve yoğun mentolümsü kokusu beni rahatsız etti ve beğenen bir arkadaşıma verdim.
Zehir gibi çok yoğun bu ya.
İnanılmaz ağır ve çok orta yaşın üstü bir parfüm. Sivrisinek ilacı gibi geldi kokusu burnuma.
Kesinlikle farklı bir parfüm alışılmışın dışında cesur bir adım. Bugün aldım sanırım çok da başarılı olacak bir urun kesinlikle tavsiye ederim body milk ile kullanılırsa mükemmel olur after five gibi bir etki super olmuş destekliyorum.
Ahşap ve portakal çiçeği kokusunu çok net alıyorum. Mentol benzeri ve taze patlayışla açılış biraz garip. Daha sonra ciltte ekşi bir toza dönüşüyor. Yeterince hoş. Ama bir Angel modeli ile kıyaslanamaz.
Bence bu kesinlikle harika bir Mugler kokusu. Denemeyi ihmal etmeyiniz.
İçeriğindeki nane taze ama neredeyse hastalık derecesinde tatlı.
Denemek cidden heyecanlı. Bence Mugler Angel, diğer Mugler kreasyonları tarafından eşleştirilmemiş. Alışılmadık yeşil, hafif mentollü değişik bir açılım. Ancak orta ve alt notalar hızlı bir şekilde görünüyor. Oturdukça Lancome Poême ve Dior Hypnotic Poison'un bir karışımı haline bürünüyor. Yaklaşık on iki saat sonra meyve ve sarı çiçekler hissediliyor. Yani bir o kadar da aklıcılığı harika bir parfüm. Tatlı ve rahatlatıcı.
Satın almadan önce kesinlikle bir deneyin. Meyve, Vanilya, Ekşi Beyaz Çiçekler parfümün içeriği.
Eğlenceli bir koku. Onun vanilyalı, odunsu ve ıslak aynı zamanda yeşil sulu çiçek içeriğine bayılıyorum. Eşsiz ve keyifli. Angel kadar çığır açan bir ürün değil ama yine de sonuçta bir Mugler. Şişedeki pembe öz harika bir vanilya ahşap anlaşması.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm