Mugler Aura Mugler Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Mugler Aura Mugler Bayan Parfüm

Mugler tarafından hazırlanan Aura Mugler, kadınlar için aromatik odunsu kokudur. Bu yeni bir koku. AURA MUGLER 2017 yılında piyasaya sürüldü. Daphne Bugey, Amandine Clerc-Marie, Christophe Raynaud ve Marie Salamagne tarafından oluşturuldu. Koku, ravent yaprakları, kaplan liana, portakal çiçeği, vanilya ve odunsu notaları içerir.

Üst Nota
Ravent

Ravent

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Orta Nota
Vanilya

Vanilya

Alt Nota
Odunsu notalar

Odunsu notalar

Mugler Aura Mugler Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Mugler Aura Mugler Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 14 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 76 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 67 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
76%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
67%
14 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
100%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
0%
7 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
100%
Parfüm geceye uygun
GECE
0%
7 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
78%
Orta Nota
13%
Alt Nota
9%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
0%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
57%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
29%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
14%
7 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-55 Yaşlar için uygun
2017 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 88
3658 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Mugler Aura Mugler Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
7 Adet Oy Kullanılarak
66 Puan Aldı

Mugler Aura Mugler Bayan Parfüm Yorumları

Bana bu parfüm büyüleyici geliyor. Daha önce hiç karşılaşmadığım ana notalardan iki tanesi ile bunun neye benzeyeceğini hayal bile edemiyorum. Cacharel tarafından Eden gibi orman içeriklerine mi sahip? Şişe harika görünüyor.
Notalar kulağa süper geliyor. Botaniklerin ve yarattıkları gizemli anlaşmaları seviyorum.
Bu parfümü seviyorum, bir süredir aktif olarak almak için kampanya yaptığım tek model. Aura Mugler hediye setim var. Güzelliği nedeniyle sakladığım muhteşem bir hediye kutusunda geliyor. Kokusu, başlangıçta kokladığınızda sizi farklı bir yere götürür. Taze ve aromalı yapraklardan, ormandan ve aynı zamanda bilinmeyen bir şehvetli mekandan geliyor gibi bir kokuya sahip. Daha büyük şişe yeniden doldurulabilir, böylece bu koku yatırımıyla paradan tasarruf edebilirsiniz. Başarılı bir mugler parfümü.
En yeni MUGLER kokusu. Sizin içsel doğanızla yeniden bağlantı kurmaya ve tüm kadınlığınızı ve auranızı serbest bırakmaya davet ediyor. Çiçek tazeliğini kendi duyguıları ile harmanlayarak, iddialı bir kişiliğe sahip canlı notaları üzerinize bırakır. AURA MUGLER Eau de Parfum, evrensel bir sembol gibi - ikonik bir şişede hayat buluyor. Kalp, yaşamın kaynağı ve duyguların alanı. Sprey şişesi, dolum şişeleri ile yeniden doldurulabilir. Oryantal Çiçekli ve Şehvetli bir parfüm.
Mugler'a vuruldum. Aura'yı satın almak çok heyecanlıyım. Tester mükemmel idi.
Çok ilginç bir koku ama sevemedim. Sadece şişeyi seviyorum.
Bunu aldım ve yoğun mentolümsü kokusu beni rahatsız etti ve beğenen bir arkadaşıma verdim.
Zehir gibi çok yoğun bu ya.
İnanılmaz ağır ve çok orta yaşın üstü bir parfüm. Sivrisinek ilacı gibi geldi kokusu burnuma.
Kesinlikle farklı bir parfüm alışılmışın dışında cesur bir adım. Bugün aldım sanırım çok da başarılı olacak bir urun kesinlikle tavsiye ederim body milk ile kullanılırsa mükemmel olur after five gibi bir etki super olmuş destekliyorum.
Ahşap ve portakal çiçeği kokusunu çok net alıyorum. Mentol benzeri ve taze patlayışla açılış biraz garip. Daha sonra ciltte ekşi bir toza dönüşüyor. Yeterince hoş. Ama bir Angel modeli ile kıyaslanamaz.
Bence bu kesinlikle harika bir Mugler kokusu. Denemeyi ihmal etmeyiniz.
İçeriğindeki nane taze ama neredeyse hastalık derecesinde tatlı.
Denemek cidden heyecanlı. Bence Mugler Angel, diğer Mugler kreasyonları tarafından eşleştirilmemiş. Alışılmadık yeşil, hafif mentollü değişik bir açılım. Ancak orta ve alt notalar hızlı bir şekilde görünüyor. Oturdukça Lancome Poême ve Dior Hypnotic Poison'un bir karışımı haline bürünüyor. Yaklaşık on iki saat sonra meyve ve sarı çiçekler hissediliyor. Yani bir o kadar da aklıcılığı harika bir parfüm. Tatlı ve rahatlatıcı.
Satın almadan önce kesinlikle bir deneyin. Meyve, Vanilya, Ekşi Beyaz Çiçekler parfümün içeriği.
Eğlenceli bir koku. Onun vanilyalı, odunsu ve ıslak aynı zamanda yeşil sulu çiçek içeriğine bayılıyorum. Eşsiz ve keyifli. Angel kadar çığır açan bir ürün değil ama yine de sonuçta bir Mugler. Şişedeki pembe öz harika bir vanilya ahşap anlaşması.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER