Mugler Angel Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Mugler Angel Bayan Parfüm

Mugler Angel, kadınlar için oryantal vanilya kokusu. Angel, 1992 yılında sunuma başlatıldı. Angel, Olivier Cresp ve Yves de Chirin tarafından yaratılmıştır. Üst notalarda bergamot, ananas ve kırmızı meyveler; orta notalarda kimyon ve hindistan cevizi; temel notalarda tonka fasulyesi, vanilya, paçuli, pralin ve sandal ağacı bulunur. Bu parfüm FiFi Award Hall Of Fame 2007'nin galibi.

Üst Nota
Bergamot

Bergamot

Ananas

Ananas

Çilek

Çilek

Kimyon

Kimyon

Orta Nota
Hint cevizi - muskat

Hint cevizi - muskat

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Vanilya

Vanilya

Paçuli

Paçuli

Alt Nota
Pralin

Pralin

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Mugler Angel Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Mugler Angel Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 14 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 71 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 67 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
71%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
67%
14 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
71%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
29%
7 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
29%
Parfüm geceye uygun
GECE
71%
7 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
75%
Orta Nota
20%
Alt Nota
5%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
71%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
14%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
14%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
0%
7 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-60 Yaşlar için uygun
2011 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 94
2518 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Mugler Angel Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
8 Adet Oy Kullanılarak
55 Puan Aldı

Mugler Angel Bayan Parfüm Yorumları

bu parfümün yerine alberto sego markasının ANGL modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin. Kokular birbirine aşırı benziyor ben daha başarılı buldum.
Angel ile ilgili sır vermek gerekirse ; yatmadan önce vücudunuza püskürtülür. Ertesi sabah bir melek gibi kokuyorsunuz. Güzel, seksi, temiz, sıcak ve sofistike. Sadece deneyin ve görün :D
Bu eşsiz ve kalıcı aynı zamanda harika yıldız şişesini çok seviyorum. Arkadaşım ismini bilmiyor ve yıldız şişeli parfüm diye benden arada istiyor :D
Pek çok insanın 90'lı yıllarla alakalı farklı koku denemeleri vardır. Ama bu şüphesiz benim en etkileyici model olarak denediğim Angel. Sadece 90'ın nostaljisinden daha fazlası var içerisinde. Uzun yıllar boyunca benim favori daimi kokum oldu kendileri. Bu yüzden nostaljik kelimesi benim için daha belirgin bu parfümde. Onca yıl benim ile beraber birlikte mesut mutlu yıllar geçirdik. Şişesi de bir harika.
Kişisel olarak kullanmadığım kokulardan biri ... Ama saygı duyduğum bir model. Mugler parfümlerinin çoğunun insanlardan ne kadar güçlü tepkiler aldığını biliyorum ve bu beni hoşnut ediyor. Bu yüzden herhangi bir yeni sürüm hakkında çıkış olursa heyecanlanırım ve denemeden de duramam. Tuhaf parfümler üretmeye devam ediyorlar ve hiç bu konudan sapmadılar. Angel bana tatlı ve çikolata kokulu başlangıçlı geldi. Ancak kuruma gerçekleştiğinde, paçuli cildimde hiçbir merhameti olmadan tam güçte ortaya çıktı. Paçuli bombası diyebiliriz. Cildimde kırmızı meyveler ile alakalı hiçbir şey alamıyorum ve tatlı notaları cildimde uzun süre kalmıyor. Bu paçuli, paçuli, paçuli. Vücut kimyasıyla kişisel olarak süper erkeksi olarak karşımıza çıkıyor.
Yoğun ve çok güçlü tütsü paçuli kokusunu beğenemedim. Rahatsız edici ve aşırı yoğun.
Bana göre karabuğday bal karışımı gibi kokuyor! Ve bu kötü bir şey değil. Sıcak ve rahatlatıcı ve bunun bir meleğin nasıl koklayacağını hayal edebiliyorum.
Bu kadar umutsuzca bir yorum yazacağımı düşünmezdim. Notalara baktım ve bunu beğeneceğimi umuyordum. Notalar inanılmaz görünüyordu ama hayal kırıklığı yaşadım. Bu kadar çok insanın bu parfümden zevk alması beni düşündürüyor.
Angel'ı severim. Açılış çoğunlukla pembe renkleri andırıyor. Paçuli ve pamuk şeker kokusu hissediyorum. Tenimdeki kuruma güzel ve sıcak bir tatlı paçuli vanilya kokusu. Çok fazla ve hoş bir karmaşıklık hisediyorum.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER