Bergamot

Bergamot

Ananas

Ananas

Çilek

Çilek

Kimyon

Kimyon

Küçük hindistan cevizi

Küçük hindistan cevizi

Tonka fasulyesi

Tonka fasulyesi

Vanilya

Vanilya

Paçuli

Paçuli

Pralin

Pralin

Sandal ağacı

Sandal ağacı

üst nota oranı
Üst Nota

% 75

orta nota oranı
Orta Nota

% 20

alt nota oranı
Alt Nota

% 5

94

18-60

2011

1295

kalıcılık

% 71

KALICILIK
farkedilirlik

% 67

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 71

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 29

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 71

İLKBAHAR
yaz

% 14

YAZ
sonbahar

% 14

SONBAHAR
kış

% 0

KIŞ
gündüz

% 29

GÜNDÜZ
gece

% 71

GECE
captcha
bu parfümün yerine alberto sego markasının ANGL modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin. Kokular birbirine aşırı benziyor ben daha başarılı buldum.
Angel ile ilgili sır vermek gerekirse ; yatmadan önce vücudunuza püskürtülür. Ertesi sabah bir melek gibi kokuyorsunuz. Güzel, seksi, temiz, sıcak ve sofistike. Sadece deneyin ve görün :D
Bu eşsiz ve kalıcı aynı zamanda harika yıldız şişesini çok seviyorum. Arkadaşım ismini bilmiyor ve yıldız şişeli parfüm diye benden arada istiyor :D
Pek çok insanın 90'lı yıllarla alakalı farklı koku denemeleri vardır. Ama bu şüphesiz benim en etkileyici model olarak denediğim Angel. Sadece 90'ın nostaljisinden daha fazlası var içerisinde. Uzun yıllar boyunca benim favori daimi kokum oldu kendileri. Bu yüzden nostaljik kelimesi benim için daha belirgin bu parfümde. Onca yıl benim ile beraber birlikte mesut mutlu yıllar geçirdik. Şişesi de bir harika.
Kişisel olarak kullanmadığım kokulardan biri ... Ama saygı duyduğum bir model. Mugler parfümlerinin çoğunun insanlardan ne kadar güçlü tepkiler aldığını biliyorum ve bu beni hoşnut ediyor. Bu yüzden herhangi bir yeni sürüm hakkında çıkış olursa heyecanlanırım ve denemeden de duramam. Tuhaf parfümler üretmeye devam ediyorlar ve hiç bu konudan sapmadılar. Angel bana tatlı ve çikolata kokulu başlangıçlı geldi. Ancak kuruma gerçekleştiğinde, paçuli cildimde hiçbir merhameti olmadan tam güçte ortaya çıktı. Paçuli bombası diyebiliriz. Cildimde kırmızı meyveler ile alakalı hiçbir şey alamıyorum ve tatlı notaları cildimde uzun süre kalmıyor. Bu paçuli, paçuli, paçuli. Vücut kimyasıyla kişisel olarak süper erkeksi olarak karşımıza çıkıyor.
Yoğun ve çok güçlü tütsü paçuli kokusunu beğenemedim. Rahatsız edici ve aşırı yoğun.
Bana göre karabuğday bal karışımı gibi kokuyor! Ve bu kötü bir şey değil. Sıcak ve rahatlatıcı ve bunun bir meleğin nasıl koklayacağını hayal edebiliyorum.
Bu kadar umutsuzca bir yorum yazacağımı düşünmezdim. Notalara baktım ve bunu beğeneceğimi umuyordum. Notalar inanılmaz görünüyordu ama hayal kırıklığı yaşadım. Bu kadar çok insanın bu parfümden zevk alması beni düşündürüyor.
Angel'ı severim. Açılış çoğunlukla pembe renkleri andırıyor. Paçuli ve pamuk şeker kokusu hissediyorum. Tenimdeki kuruma güzel ve sıcak bir tatlı paçuli vanilya kokusu. Çok fazla ve hoş bir karmaşıklık hisediyorum.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm