Mugler Alien Bayan Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Mugler Alien Bayan Parfüm

Alieni içeriği ile çevreye öfkeyi yayar ve zaten adıyla bu hakka sahip olduğunu iddia eder. Angel modelinin büyük başarısından 13 yıl sonra Thierry Mugler parfüm dünyasına bir kez daha meydan okumaya karar verdi. Alien, bir filozofun taşına ya da derin ve gizemli bir mor renkteki bazı savaş hali nesnesine benzeyen, garip bir nesne biçiminde bir şişede tutulan sihirli bir iksirdir. Alien'in yaratıcıları, kompozisyonu üç ana çizgiye dayandırıyordu: Tabanda sıcak beyaz kehribar, kalpte odunsu notalar ve üst kısım güneşli yasemin. Alien 2005 yılında sunuma başlatıldı. Dominique Ropion ve Laurent Bruyere tarafından yaratılmıştır.

Üst Nota
Yasemin

Yasemin

Orta Nota
Odunsu notalar

Odunsu notalar

Alt Nota
Kehribar

Kehribar

Mugler Alien Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Mugler Alien Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 16 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 77 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 67 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
77%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
67%
16 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
88%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
13%
8 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
38%
Parfüm geceye uygun
GECE
63%
8 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
40%
Orta Nota
32%
Alt Nota
28%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
38%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
0%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
50%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
13%
8 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-60 Yaşlar için uygun
2011 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 95
5227 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Mugler Alien Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
9 Adet Oy Kullanılarak
62 Puan Aldı

Mugler Alien Bayan Parfüm Yorumları

bu parfümün yerine alberto sego markasının ALN modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin. Kokular birbirine aşırı benziyor ben daha başarılı buldum.
En sevdiğim kokulardan biri. Uzun ömürlü, insanlar sonsuza dek kokunun ne olduğunu size soracaklar.
Bu oldukça güçlü bir koku. Hafif sevenler için değil. Bence şehvetli. Mükemmel kalıcı güç size tüm gün yetecek.
Bu kokudan daha fazlasını bekliyordum. Sevmediğim için Angel'ı yeterince eğlenceli tercih ederim.
Hayır sadece hayır. Bunu satın almayı kesin millet. Berbat kokuyorsunuz. Zehir gibi bu.
Bunun tüm zamanların en iyi 5 parfümünden biri olduğunu söylemek zorunda kalacağım. Ne giyeceğimi bilmediğimde bu modeli seçme eğilimindeyim. Kısaca açıklama isterseniz Odunsu yaseminli kehribarlı ve kokusu güzel, şık ama yine de olumsuz yorumlara rağmen çok seksi.
Bu parfüme çok fazla ilgiliyim. Herkes için güzel olmayabilir. Bunu Angel'dan çok daha fazla seviyorum. Aslında ben Angel'ı hiç sevmedim, bu yüzden bunu sevdiğim için gerçekten şaşırdım. Alien EDP ince püskürtme çubuğuna sahibim. Yıllardır bir koku için bu kadar heyecanlanmadım. Birçok kişinin belirttiği gibi mükemmel kalma gücüne sahiptir. Sadece bir sprey sizinle çoook uzun bir süre ayrılmayacak.
Herkesten farklı bir alien mi aldım ben acaba? Yorumlara bakıyorum da çok şaşırdım. Buradaki çoğu inceleme, uzun ömürlü ve güçlü bir parfüm olduğunu yazıyor. Yorumlara şaşırdım yada ürünüm sahte. Beni kesinlikle hiçbir şekilde rahatsız edecek kadar yoğun güçlü bir parfüm değil. Hatta normal diğer kokularımın iki katını sıkıyorum ama bana az geliyor. Şaşırdım doğrusu.
Tüm zamanların en sevdiğim parfümlerinden biri. Bu kadar çekici ve meraklı bir kokuya sahip, daha önce kokladığım hiçbir şeye benzemiyor. Kendi güzellik ürünlerimi satın aldığım yıllar önce ve yıllar boyunca birçok parfüm aldım. Gerçekten sahip olmak zorunda olduğum bir koku bulamadım. Ben bu son yılbaşında bunu denedim. Tekrar tekrar satın alınacak bir pardüm.
Şişede çok yumuşak, tozlu ve dişil duruyor. Zarif sanıyorsunuz ama o bir bomba.Şişe bu şekilde değil de dinamit veya bomba şeklinde yapılsa kokuyu daha iyi yansıtırdı.
Notalar hakkında konuşmayacağım. Bu kokuyla da işim bitti. Yasemin, gül, bergamot ve meşe yosunu içerir deniliyor ama hiç birini hissetmedim. Bence iris içeriyor. Odunsu notalar denilen yani belirtilen yerde iris var. Beyaz çiçekli ve yasemin bazlı olduğu söyleniyor. Kuru temizleyiciden geri dönen bir kıyafetimde kalan koku tatlı erkeksi bir koku gibi kokuyordu. Yani hala kalmış koku üzerinde. Yazın sıkarsanız mahveder. Rahatsız eder.
Alien'den hoşlanmıyorum. Çok ağır bir parfüm.
Beyaz çiçekleri severim. Benim favorim değil ama yinede beyaz çiçeklerden hoşlanıyorum. Vücut kimyam keskin notaları daha tatlı, daha az yoğun hale getiriyor. İyi harmanlanmış bir gardenya duyularıma şarkı söylüyor. Alien, uygulamadan sonra beni duşa gitmeye zorlayan tek koku. Ve o kadar güçlüydü ki resmen yamuldum. Ağır ve hayvan gibi kalan parfümlerden hoşlanıyorsanız gidin alın. Etrafınızda rahatsız olacak bir sürü insanla karşılaşacaksınız.
Dün gece bunun bir örneğini denedim. Kolumda sadece bir sprey yani fıs var. Güçlü odunsu yasemin kokusu büyük salonumuzun çoğunu doldurdu ve kocam çok fazla ağır olduğunu söyledi. İlk saatten sonra ama çok hoşlandım biraz daha zaman geçti ve bıktım. Çok yoğun bu ya :S
Alien EDP benim imza kokum. Bunun beni ne yaptığını bile bilmiyorum. Aynı zamanda hem güzel hem de gizemli olduğu gerçeğini itiraf edebilirim. Aynı anda mükemmel dengede, tatlı, yumuşak ve odunsu. Kokuyu çok seviyorum, o yüzden çok yakın zamanda bitmek üzere olan bu kokudan bir daha alacağım. Biraz güçlü ama yine de her gün benim için güzel bir koku. Cildim üzerinde çok iyi duruyor ve bazen duş almadan önce ikinci gün kokusunu bile alabiliyorum. Ben de ambalajı seviyorum, şişe süper serin ve benzersiz. Mor renk çok güzel. Bunu haftada en az birkaç kez giyiyorum.
Yasemin cenneti. Tüm gün boyunca elbiselerimin üzerinde durmasını seviyorum. Fazla giymemeye meyilliyim ama bu dünya dışında daha iyi :D Bunun daha nazik, gündüz dostu bir sürümü olması lazım. Çok yoğun.
Sadece bir örnek denedim. Bunun 'benim kokum' diyeceğimi beklemiyordum. Ama yanılmışım. Göksel kokuyor (ya da ilahi, burada kullanılacak doğru kelime hakkında emin değilim). Sonsuza kadar kalır. Kesinlikle kış için satın alableceğiniz harika performansa sahip bir parfüm. Yaz için çok ağır olabilir.
Tüm parfümlerim için (Alien hariç) hepsine benzeyen başka bir parfümün adını verebilirim. Hiçbir şey Thierry Mugler Alien gibi kokmaz. Piyasada pek çok yasemin kokusu var ancak Alien'den başka hiçbiri yaseminleri güzel bir tuhaf buz prensesine dönüştürmedi. Çok garip bir koku, ama gerçekten seviyorum. Her ne kadar eşsiz ve kokuda çok belirgin olsa da, son yıllarda oldukça popüler hale geldi. Bu yüzden siz dışarıdayken başkalarını tanıyacaksınız. Mentol, yasemin, güçlü, uzun ömürlü ve övgü alıcı. Uzaylı bir canavar. Bu muhteşem bir imza kokusu.
Alien bu koku için mükemmel bir isim. Esrarengiz ve bilinmeyen bir parfüm. Hatta hiç görmediğiniz, duymadığınız ve koklamadığınız bir kokuya sahip. Üstelik harika ötesi. Bence bu uzaylıyı deneyin.
Doğum günümde gelen hediyelerimin içerisinde bir adet te bu harika koku vardı. Hediyeler kesinlikle karşılaştırılmaz ama alan arkadaşım her sıktığımda güzel şekilde gözümün önüne gelir. Gerçekten harika bir seçim yapmış.
Erkek versiyonu geliyor diye duydum ama bakalım. Kız arkadaşımın muhteşem parfümü.
İlk kez kokladığımda, bir kokunun bana çok özel hisler uyandırabileceğini aslan düşünmezdim ama Alien beni kesinlikle yanılttı. Cesur kişilerin kullanabileceğin yoğun ve çok belirgin bir koku.
Yaklaşık 5 metre uzakta duran arkadaşım bana yaklaşmadan kokusu oradan bana geldi. Harika bir fark edilirlik içeren muhteşem bir koku Alien. Zengin, tozlu kokuyu kokladım. Onun ismini aldım ve hemen tenimle uyum sağlayacak mı diye denemek için bir parfümeriye gittim. Bu çok hoş bir koku! Pürüzsüz, dost bir paçuli barındırıyor. Derin, eğlenceli ve egzotik. Deneyince alacağınızdan eminim.
Anında aşık oldum. Gucci Bamboo benim en sevdiğim parfümüm ve onu bile biraz rafta dinlendiren tek parfüm. Gucci bana hadi oynayalım derken, Alien ise haydi yaramazlık yapalım diyen bir parfüm. Çok baştan çıkarıcı bir koku. Denenmesi gerektirğini düşünmekteyim. Denemeden alıp süper uyum sağladığım tek parfümüm.
Tester kullandım ve ilk kokladığım dan beri bir şişe almaya hemen karar verdim. Kısa anlatılırsa Alien, sadece güçlü, temiz ve pudralı. Christian Dior Addict EDP kullanıyordum şimdi buna başladım. İkisi de güzel parfüm. Kesinlikle denemelisiniz.
Kesinlikle bu kokuya bağımlıyım. Alien sabah uyandığında dahi kokusu alabileceğiniz bir koku. Muhteşem ötesi uzun ömürlü ve tatlı aynı zamanda da seksi. Bu benim imza koku. Özel, tatlı, çok güçlü, kendine güvenen bir karakteri olan kadınlar için mükemmel bir koku. Yasemin başında çok güçlü ve ilerledikçe daha da tatlı hale geldi.
Geçen hafta, bir yanabcı turist İngiliz kadının iş yerime geldiğinde kullanmış olduğu Alien'i keşfettim. Ona ne sıktığını sorduğumda bana Alien olduğunu söylediğinde şok oldum. Çünkü daha önce kullanıp beğenmediğim bir modeldi. Kendisine kesinlikle yabancı değilim. Bu yüzden Alien sevgim bir sürpriz oldu. Aynı gün bir şişe aldım. Aynı zamanda tesadüfen güçlü bir yasemin zambak kokusu da aradığımı belirtmek isterim. Aynı fiyat aralığında kullanmış olduğum diğer marka model parfümler arasından Alien bence en iyisi. Sanırım söylemeye gerek yok (ama yine de söylüyorum) Alien için yasemin laboratuvarı oluşturuldu. Kutu içerisinde ayrıca çevre gönüllülüğüne dair bir yazı çıktı. Sanırım ürünlerinin içerisinde çevreye zarar veren ürünler yok olsa gerek.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER