Alberto Sego
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ

Mugler A*Men Erkek Parfüm

Paçuli ve Atlas sedirinin zarif ve erkeksi odunsu notası, nane ve lavanta yanında madeni eşyalarından sonra gelişir. Nihayetinde, yoğun odunsu kompozisyon, sıcak bir misk ve tonka fasulyesi çevresindeki patlayıcı enerji ve kahve içerecektir. Şişe Thierry Mugler tarafından kendisi tarafından tasarlanmıştır. A*Men parfüm 1996 yılında piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun, Jacques Huclier'dir.

Üst Nota
Kişniş

Kişniş

Lavanta

Lavanta

Yeşil notalar

Yeşil notalar

Meyve notaları

Meyve notaları

Orta Nota
Nane

Nane

Bergamot

Bergamot

Bal

Bal

Paçuli

Paçuli

Alt Nota
Süt

Süt

Misk

Misk

Benzoin

Benzoin

Kahve

Kahve

Mugler A*Men Erkek Parfüm Kalıcı mı?

Mugler A*Men Erkek Parfüm kalıcılık konusunda toplam 18 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 64 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 73 puan almıştır.
KALICILIK
KALICILIK
64%
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
73%
18 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
BEĞENDİ
BEĞENDİ
33%
BEĞENMEDİ
BEĞENMEDİ
67%
9 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
GÜNDÜZ
GÜNDÜZ
33%
GECE
GECE
67%
9 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
70%
Orta Nota
15%
Alt Nota
15%
Hangi Mevsime Uygun?
İLKBAHAR
İLKBAHAR
0%
YAZ
YAZ
44%
SONBAHAR
SONBAHAR
11%
KIŞ
KIŞ
44%
9 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-60 Yaşlar için uygun
2011 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 96
1222 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Mugler A*Men Erkek Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
9 Adet Oy Kullanılarak
76 Puan Aldı

Mugler A*Men Erkek Parfüm Yorumları

AX deodorant gibi kokmak istemiyorum. Üzgünüm, kendim için değil ama dikkat çekmek için kullanacağım :D
Korkunç iğrenç ve dikkatleri üzerine çekmek isteyen biri varsa kullanırsa değişik dikkat çeker. Süper sentetik ve çok güçlü. Ne kadar sıkarsanız etrafınızı o kadar deli edebilirsiniz. Başkalarına biraz saygı gösteren biriyseniz ambalaja bile dokunmayınız. Kavga çıkartır adama. Bu nasıl koku abi?
Gürültülü, küstah, hırpalayıcı, olağandışı. Fakat bunun bir nedeni var. Sadece 90'lı yılların Mugler modasına bakınız. Elbiselerine kadar.. Çok hırçın ve tokatlayıcı bir koku.
Çok güçlü.. Bunu bir kullanıcı olarak çok rahat bir şekilde söyleyebilirim.
Başka bir deyişle, her kullanımda çok sıcak ve ağırdır. Eski bir okulun, muhafazakâr yaşlı bir adamın imajını düşünmemi sağlıyor. :D Üzgünüm, biliyorum. çok garip bir benzetme ama bıktırıyor ve kardeşim. 1 fıstan fazlası asla kullanılmamalı.
"Cuir versiyonuna göre açıldıktan sonra kokusu deri notasına kayıyor sanki. Çok ağır, karanlık. Sanırım bu notalar notanın en tepesiydi. Karbon gibi bir şey. Anlatılacak gibi bir koku değil. Sert değişik ve anlatamıyorum inanın. Eh, bundan dolayı bana söylemek zorunda kaldığım şey çok hoşnut olmadım. Ama kuruyan ve bitmeye yakın olan parfüm biraz kendine gelmiş ve çekilir hale geldi diyebilirim . Ne erkeksi nede sexy bir koku. Aşırı sert ve herkesin beğeneceğini asla ummuyorum. Çoğu deodoratlarda da bu sert kokuyu daha önce duymuştum. Hiç hoşuma gitmeyen o iğrenç kokuyu bu şişede de buldum.
Patronum bana, iyi kokuyor dedi. :D Kendisine de aldık. Kıskanç herif..
Bu model bana Roma'yı hatırlatıyor. Serin. 30'lu yaşlarında kişilerin kullanabileceği bir parfüm. Tatlı olgun gevrek bisküvi kokusuna benzetiyorum :D Bence harika.
Muglerin en iğrenç kokusu. Bu nedir abi ya ? Lastik yakarsında leş gibi bir koku çıkar ya ortaya. Farkı zerre kadar yok bu kokudan. O kadar övdüler? Şişesi güzel eyvallah ta ben hayatta böyle bir parfüm kullanamam.
KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER