Kişniş

Kişniş

Lavanta

Lavanta

Yeşil notalar

Yeşil notalar

Meyve notaları

Meyve notaları

Nane

Nane

Bergamot

Bergamot

Bal

Bal

Paçuli

Paçuli

Süt

Süt

Misk

Misk

Benzoin

Benzoin

Kahve

Kahve

üst nota oranı
Üst Nota

% 70

orta nota oranı
Orta Nota

% 15

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

96

20-60

2011

921

kalıcılık

% 64

KALICILIK
farkedilirlik

% 73

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 33

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 67

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 0

İLKBAHAR
yaz

% 44

YAZ
sonbahar

% 11

SONBAHAR
kış

% 44

KIŞ
gündüz

% 33

GÜNDÜZ
gece

% 67

GECE
captcha
AX deodorant gibi kokmak istemiyorum. Üzgünüm, kendim için değil ama dikkat çekmek için kullanacağım :D
Korkunç iğrenç ve dikkatleri üzerine çekmek isteyen biri varsa kullanırsa değişik dikkat çeker. Süper sentetik ve çok güçlü. Ne kadar sıkarsanız etrafınızı o kadar deli edebilirsiniz. Başkalarına biraz saygı gösteren biriyseniz ambalaja bile dokunmayınız. Kavga çıkartır adama. Bu nasıl koku abi?
Gürültülü, küstah, hırpalayıcı, olağandışı. Fakat bunun bir nedeni var. Sadece 90'lı yılların Mugler modasına bakınız. Elbiselerine kadar.. Çok hırçın ve tokatlayıcı bir koku.
Çok güçlü.. Bunu bir kullanıcı olarak çok rahat bir şekilde söyleyebilirim.
Başka bir deyişle, her kullanımda çok sıcak ve ağırdır. Eski bir okulun, muhafazakâr yaşlı bir adamın imajını düşünmemi sağlıyor. :D Üzgünüm, biliyorum. çok garip bir benzetme ama bıktırıyor ve kardeşim. 1 fıstan fazlası asla kullanılmamalı.
"Cuir versiyonuna göre açıldıktan sonra kokusu deri notasına kayıyor sanki. Çok ağır, karanlık. Sanırım bu notalar notanın en tepesiydi. Karbon gibi bir şey. Anlatılacak gibi bir koku değil. Sert değişik ve anlatamıyorum inanın. Eh, bundan dolayı bana söylemek zorunda kaldığım şey çok hoşnut olmadım. Ama kuruyan ve bitmeye yakın olan parfüm biraz kendine gelmiş ve çekilir hale geldi diyebilirim . Ne erkeksi nede sexy bir koku. Aşırı sert ve herkesin beğeneceğini asla ummuyorum. Çoğu deodoratlarda da bu sert kokuyu daha önce duymuştum. Hiç hoşuma gitmeyen o iğrenç kokuyu bu şişede de buldum.
Patronum bana, iyi kokuyor dedi. :D Kendisine de aldık. Kıskanç herif..
Bu model bana Roma'yı hatırlatıyor. Serin. 30'lu yaşlarında kişilerin kullanabileceği bir parfüm. Tatlı olgun gevrek bisküvi kokusuna benzetiyorum :D Bence harika.
Muglerin en iğrenç kokusu. Bu nedir abi ya ? Lastik yakarsında leş gibi bir koku çıkar ya ortaya. Farkı zerre kadar yok bu kokudan. O kadar övdüler? Şişesi güzel eyvallah ta ben hayatta böyle bir parfüm kullanamam.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm